KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 13899451
nr 1389 9451
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Skog. Signerad, daterad 1963. Motivet: 28x21, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:50:38
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr